strona główna 

Sprzedażą wysokiej klasy produktów konsumpcyjnych zajmuję się od 1993 roku. Szczególną satysfakcję przynosi mi sprzedaż dodatków żywieniowych co jest przyczyną mojego zainteresowania szkoleniem na temat prawidłowego odżywiania człowieka i suplementacją diety i w efekcie odpowiedni certyfikat:

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą wysokiej klasy produktów konsumpcyjnych proszę o kontakt

Czy np. Państwo wiedzą że:

Stres towarzyszy nie tylko piętrzącym się problemom, ale i naszym sukcesom. Życie bez stresu nie jest możliwe. Działa on na nas mobilizująco i dzięki niemu można łatwiej radzić sobie z kolejnymi wyzwaniami. Jeśli jednak życie wystawia nas na takie próby zbyt często, uczucie napięcia nie mija. Zaczynamy żyć w ciągłym stresie. Organizm nie ma czasu na powrót do równowagi i regenerację sił.

Pierwszym sygnałem, że coś złego dzieje się z organizmem, bywają kłopoty z zasypianiem. Potem dołączają do nich inne niedomagania. Płaczemy bez powodu, czujemy się zmęczeni niezależnie od tego, ile pracujemy i ile odpoczywamy, mamy kłopoty z koncentracją, skupieniem, zawodzi nas pamięć. Pojawiają się bóle głowy, drażliwość i czasem brak zainteresowania seksem

Tych objawów jest coraz więcej, stopniowo pojawiają się następne i może dlatego nie dostrzegamy ich przybywania. Dopiero kiedy osiągną pułap krytyczny, zaczynamy czuć, że coś jest nie w porządku.Tracimy dawną radość życia, zapał do pracy, brak wiary w siebie pojawia się w miejsce dotychczasowej pewności.

Jeśli jednak stresu nie do się uniknąć, to jak można sobie z nim poradzić?

Może nam pomóc racjonalne odżywianie się i odpowiednia suplementacja.Powinniśmy spożywać produkty bogate w witaminy z grupy B, antyulteniacze oraz magnez.

Witamina B1 nazywana jest "witaminą nastroju" ze względu na bardzo korzystny wpływ na system nerwowy. Spożywanie niewystarczającej ilości witamin z grupy B może osłabić zdolność komórek do przetwarzania węglowodanów i tłuszczów w energię. Nawet niewielkie niedobory mogą wywołać objawy takie jak skłonność do irytacji, otępienie i depresję.

W myśl zasady "W zdrowym ciele zdrowy duch", przeciwutleniacze pomagają nam w zachowaniu silnego układu odpornościowego. Dolegliwości związane z przeziębieniem i osłabienie zwiększają jeszcze bardziej podatność na stres.

Magnez jest jednym z najważniejszych składników niezbędnych do zachowania zdrowego układu nerwowego. Stres powoduje utratę magnezu przez komórki. Jeśli zaniedbamy dostarczanie organizmowi jego odpowiedniej ilości, podniesie się poziom hormonów związanych ze stresem, powodując prawdopodobnie depresję i skłonność do irytacji.
 
Strona główna
Kosztorysowanie i rozliczanie budów
Nadzór budowlany
Kierowanie budową
Mapa serwisu
Partnerzy
Sprzedaż produktów
konsumpcyjnych
Spokojne wczasy na wsi nad morzem k.Ustki
Kontakt


§ Strefa prawa:
NOWE Prawo budowlane
USTAWA z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
Rozporządzneie MI z dnia 26 sierpnia 2003 w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy...
Rozporządzenie MI z dnia 3 lipca 2003 w sprawie książki obiektu budowlanego
Rozporządzenie MI z dnia 23 czerwca 2003 w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia...
Rozporządzenie MI z dnia 3 lipca 2003 w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego
Rozporządzenie MI z dnia 23 czerwca 2003 w w sprawie wzorów: wniosku o pozwolenie na budowę, oświadczenia o...
Ustawa o zamówieniach publicznych
Rozporządzenie MSWiA w sprawie metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego
Rozporządzenie MGPiB w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Użyteczne druki:
Zestawienie kosztów budowy (45kB)
Protokół technicznego odbioru robót (26kB)
Wniosek o pozwolenie na budowę (26kB)
Druk umowy ogólnobudowlanej (44kB)
Deklaracja wstąpienia do IIb (30kB)
Oświadczenie kierownika budowy 2a (25kB)
Oświadczenie kierownika budowy 2b (23kB)
Zawiadomienie o rozpoczęciu robót budowlanych (75kB)
Zawiadomienie o zakończeniu budowy (26kB)

Strona główna Napisz do nas[Kosztorysowanie i rozliczanie budów] [Nadzór budowlany] [Kierowanie budową] [Sprzedaż produktów] [Mapa serwisu] [Partnerzy] [Kontakt]